بهبود سرعت وردپرس

  • افزونه کش خریداری شده مادام‌العمر
  • بهینه سازی کامل تصاویر
  • بهینه سازی دیتابیس
  • تست سرعت قبل و بعد از سرویس
  • گزارش کامل از بهبود سرعت
این سرویس حداکثر تا 24 ساعت کاری انجام می شود!
قیمت: 1,347,000 تومان

معرفی سرویس بهبود سرعت وردپرس

هر ثانیه که سایت شما سریعتر بارگذاری شود می‌تواند تا پنجاه درصد کاربران بیشتری را در سایتتان نگه دارد و با تنها سه ثانیه بارگذاری سریعتر ورودی سایت شما می‌تواند تا دو برابر افزایش یابد. داشتن سایت سریع از نظر سئو هم در سایت شما تاثیرگذار خواهد بود. سایت سریع شهرت شما در بین کاربرانتان را هم افزایش می‌دهد و یکی از موثر ترین و اساسی‌ترین المان‌های یک سایت موفق است. شما در این سرویس هر آنچه نیاز دارید را به صورت یک جا دریافت خواهید کرد، یک متخصص سرعت که در لحظه به آن متصل می‌شوید و تمام مشکلاتتان توسط ایشان بررسی می‌شود و شما در طول تمام این زمان می‌توانید پیگیر مراحل انجام باشید.

افزونه کش خریداری شده مادام‌العمر

مهندس سرعت ما، افزونه راکت یا افزونه لایت اسپید کش را با توجه عملکرد بهتر سایت شما در یکی از این افزونه‌ها نصب و سپس تنظیمات اختصاصی برای سایت شما با توجه محتوا و افزونه‌های نصب شده شما انجام می‌دهد. هر دو این افزونه‌ها لایسنس مادام‌العمر دارند.

تنظیم API ضربان قلب وردپرس

وردپرس دارای یک API ویژه به نام ضربان قلب (heartbeat) دارد که ممکن است بخاطر انجام تنظیمات نامناسب و همچنین محدودیت‌های موجود درخواست‌های نامناسبی ارسال کند و باعث مصرف بیش از حد cpu هاست شما شود. ما تنظیمات را انجام می‌دهیم و این خطا را برطرف می‌کنیم.

بهینه سازی دیتابیس

پایگاه داده شما مرکز اصلی تمام اطلاعات ذخیره شده سایت شما است. در طول زمان دیتابیس شما ممکن است پر از اطلاعاتی شود که هیچ نیازی به آنها نیست و در هر بارگذاری سایت یک بار در بین این اطلاعات جستجو انجام می‌شود. تیم ما یک بررسی با جزئیات کامل در این بخش انجام می‌دهد و تمام اضافیات را حذف می‌کند.

بررسی افزونه‌ها به همراه جزئیات اجرا

یکی از کلیدهای موفقیت یک سایت وردپرسی استفاده مناسب از افزونه‌ها است، به همین دلیل باید نحوه و تعداد افزونه‌ها همواره بررسی شود و این بررسی برای هر کاربری و سایتی متفاوت است. ما اطمینان کسب می‌‎کنیم که از افزونه‎‌های درستی در جای مناسبی استفاده می‌کنید.

بهینه سازی کامل تصاویر

تصاویر می‌توانند مانع بزرگی در مسیر بارگذاری یک صفحه وب باشند، تیم سرعت دوینگو نه تنها تمام تصاویر فعلی شما را بهینه‌سازی می‌کنند، بلکه اطمینان حاصل می‌کنند که تصاویری که در آینده بارگذاری خواهید کرد هم بصورت اتوماتیک بهینه شوند.

تست سرعت قبل و بعد از بررسی سایت

هر سایتی که توسط دوینگو بررسی و تست می‌شوند یک بررسی اولیه و ثانویه خواهند داشت تا شما تاثیر هزینه‌ای که کرده‌اید را مشاهده کنید، همچنین در تمام سرویس‌هایی که ارائه می‌شود یک گزارش کامل از عملکرد مشاور به شما در نهایت ارسال می‌شود.

23+ پروژه برای بهبود سرعت وردپرس
+20 سال تجربه برای 4 متخصص بهبود سرعت وردپرس
+23 هر هفته بهبود سرعت وردپرس انجام می شود

آخرین نمونه کار ها

5 نمونه کار آخر برای بهبود سرعت وردپرس

تست قبل شروع
https://devingo.net/media/8lVRiRkPvfZ5U2Ft/burchin-before-speed-test.jpg
تست بعد سرویس
https://devingo.net/media/AGmLlrbAcDOjytXe/burchin-after-speed-test.jpg
تست قبل شروع
https://devingo.net/media/N3axQ9GxA3WFNLzq/hissir-before-speed-test.jpg
تست بعد سرویس
https://devingo.net/media/VTjKNYUKdHuZj4mI/hissir-after-speed-test.jpg