بکاپ و بازیابی وردپرس

  • نصب افزونه خریداری شده برای بکاپ گیری
  • راه اندازی سرور بکاپ درصورت نیاز
  • بهینه سازی دیتابیس
  • گزارش کامل از سرویس
این سرویس حداکثر تا 4 ساعت کاری انجام می شود!
قیمت: 158,000 تومان

معرفی سرویس بکاپ و بازیابی وردپرس

این سرویس ویژه حفظ محتوا و بازیابی در صورت بروز هر خطا یا از بین رفتن اطلاعات است. در این سرویس یک سیستم اختصاصی برای شما راه‌اندازی می‌شود که طبق این سرویس شما می‌توانید هر حجمی از اطلاعات را بکاپ گرفته و ذخیره کنید و این بکاپ در بازه‌های زمانی انتخابی خودتان برای شما تکرار می‌شود. تمام این تنظیمات و محتوا برای سایت شما توسط کارشناس اختصاصی سازی می‌شود که هیچگونه خطایی در این نسخه‌های پشتیبان بروز ندهد تا شما هیچ محتوایی را در هیچ بازه زمانی از دست ندهید.

نصب افزونه خریداری شده برای بکاپ گیری

نسخه خریداری افزونه updraftPlus برای شما نصب و تنظیم می‌شود. ما این افزونه را در طول سالها تجربه تیم فنی خود انتخاب کرده‌ایم و همواره بهترین نمونه در این عرصه بوده است. افزونه آپ درفت امکان بارگذاری و پشتیبان گیری هر حجمی از سایت را دارد. تمام تنظیمات مناسب سایت شما توسط کارشناس ما انجام می‌شود.

بهینه سازی دیتابیس و پاکسازی

پایگاه داده شما در طول زمان می‌تواند مرکز حفظ بخش زیادی اطلاعات باشد که باید همواره بررسی و بهینه سازی شود. کارشناس دوینگو یک بررسی کامل قبل از شروع مراحل بکاپ گیری انجام می‌دهد تا این اطلاعات اضافی تداخلی در سایت شما ایجاد نکنند و سایتتان سریعتر عمل کند.

زماندهی دقیق برای بکاپ گیری و اتوماسیون مراحل

اینکه شما مجبور به انجام مراحل بکاپ باشید و مجبور به یادآوری باشید که چه زمانی باید این مراحل را انجام دهید، ما یک سیستم بکاپ گیری خودکار برای شما راه اندازی میکنیم که با استفاده از سیستم زمانی که خودتان انتخاب میکنید عمل کند و نیازی به یادآوری همواره نباشد.

27+ پروژه برای بکاپ و بازیابی وردپرس
+30 سال تجربه برای 6 متخصص بکاپ و بازیابی وردپرس
+27 هر هفته بکاپ و بازیابی وردپرس انجام می شود